| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ1.875 |
| MOQ: | 2 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Εικόνα LED σε ράφι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Μέγεθος οθόνης: | 900*60mm |
| Δραστηριότητα εμφάνισης: | Κινηματογραφία, γραφικά, βίντεο |
| Ετικέτα: | SCXK |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Πιξέλες | 1.875 |
| Φωτεινότητα | 800cd/m2 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 284444 |
| Γωνία θέασης | H: 176° V: 176° |
| Ζωή | 100000 ώρες |
| Μέση κατανάλωση | 180w/m2 |
| Ενεργειακή τάση ισχύος | 110V50HZ/220V60HZ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1920 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10° - +55° |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Τρόπος οδήγησης | 32s |
| Επίπεδο προστασίας | IP34 |