| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 2 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Πιξέλες | 5.21mm | 6.25mm | 8.93mm | 10.42mm | 12.5mm | 15.63mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγεθος της πλακέτας ((mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| Τάξη | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα |
| Βάρος ((kg/m2) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Φωτεινότητα ((/m2) | >6000 | > 5500 | >4200 | >4200 | > 3000 | > 3000 |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Πικέλια | 3.9-7.8mm |
| Τρόπος οδήγησης | 7scan |
| Ανάλυση ενότητας | 126*32 σημεία |
| Μοντέλο Pixel | 4032 σημεία |
| Μέγεθος ντουλαπιού ((LXH) | 1000*500 mm |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 256*64 σημεία |
| Διαβίβαση | ≥ 70% |
| Αριθμός μονάδων | 8pcs |
| Πιξελική πυκνότητα | 32256 σημεία/μ2 |
| Υλικό | Προφίλ αλουμινίου |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7 κιλά |
| Φωτεινότητα | 3000 cd/m2 |
| Προοπτική | Οριζόντια 140°, κάθετη 140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Επίπεδο γκρι | 16bit |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >1920HZ |
| Συχνότητα καρέ | 60fps |
| Τεχνική ένταση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 86-264V/60Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστη/μέσος όρος) | 800/240W/m2 |
| Βάρος οθόνης | 9.5kg/m2 |
| Ζωή χρήσης | ≥100.000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι. | IP43 |
| Θερμοκρασία | -20°C~+60°C ή -40°C~+60°C |
| Η υγρασία | 10%-85%RH |
| Λειτουργικό σύστημα | NOVA/LINSN |