| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | SMDP2.604 |
| MOQ: | 2 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | SMD P2.604 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.604 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 147.474/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 96x96 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Απόσταση θέασης | ≥2.6m |
| Φωτεινότητα | >8000cd/㎡ |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: <850W> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |