| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος μονάδας | 500*1000 mm |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα σημείων | 65410 σημεία / τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 mm |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ετικέτα | SCXK |
| Τετάρτη | DC5V |
| Τρόπος οδήγησης | 1/16 σάρωση |
Αυτή η πλήρης χρωματική κυλινδρική οθόνη LED χρησιμοποιείται ευρέως στη διαφήμιση, τα αθλήματα, τις βιομηχανικές επιχειρήσεις, τις μεταφορές, σταθμούς, προβλήτες, αεροδρόμια, κατασκευές, εκπαιδευτικά συστήματα και άλλους δημόσιους χώρους.
| Αριθμός μοντέλου | P3.91-16s |
|---|---|
| Μέγεθος μοντέλου | 250 χιλιοστά*250 χιλιοστά |
| Πίτσα των pixel | 3.91mm |
| Πιξελική πυκνότητα | 65536 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm*500 mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πακέτο λειτουργίας | Μικροοργανισμός |
| Ανάλυση των pixel | 64 κουκίδες ((W) * 64 κουκίδες ((H) |
| Τύπος οχήματος | σταθερή κίνηση |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 σάρωση |
| Τύπος λιμένα | HUB75 |
| φωτεινότητα της ισορροπίας λευκών | ≥2000cd/m2 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Αποθήκευση: -35°C έως 80°C. Εργασία: -20°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% |
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 4m ~ 30m |
| Δραστηριακή τάση | AC220V±10% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 310w/s |
Συνεχή ποιότητα:12+ χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλη παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε οικονομικά αποδοτικές λύσεις.
Γρήγορη παράδοση:Δεσμεύεται να τηρεί τις προθεσμίες παράδοσης που υποσχέθηκε με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν χρειάζεται.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση με παρακολούθηση της χρήσης του προϊόντος.