| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >= 6m |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 128x128 χιλιοστά |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
Ιδανικό για διαφημίσεις, οθόνες πολυμέσων, στάδια, σκηνές, εκθέσεις ενοικίασης, οδηγίες μεταφοράς και πολλά άλλα.
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!