| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3500 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | P3.91-7.82 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm*1000 mm/1000*1000 mm |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=10000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Τρόπος σάρωσης | 8 σάρωση |
| Φωτεινότητα | άνω των 2000 cd/sqm |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, βιτρίνες καταστημάτων, εμπορικά κέντρα, κτίρια τερματικών σταθμών, αίθουσες εκθέσεων αυτοκινήτων, αίθουσες εκθέσεων, εμπορικές αίθουσες, καταστήματα 4S, γυάλινους τοίχους κουρτίνας γραφείων κλπ.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής διαφημιστική οθόνη |
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | 32768 ((σημείο/μ2) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Καθορισμός LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥1500CD |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/8 σάρωση |
| Γωνία προβολής | H:±150 βαθμοί V:±210 βαθμοί |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 8-100 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 900W/m2 |
| Ζωή της οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | ≥ 5.000 ώρες |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/50000 |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Διάταξη 2 |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20 βαθμοί Κελσίου~+60 βαθμοί Κελσίου |
| Η υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Βίντεο, DVD, VCD, τηλεόραση, εικόνα, κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενα. |
| Απόσταση μετάδοσης | Πολλαπλής λειτουργίας ίνες < 500m, ενιαίας λειτουργίας ίνες < 30km, καλώδιο διαδικτύου < 100m |
| Πιστοποιητικό | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |