| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Εγγρ. Πίστωση, Αποδοχή Εγγράφων, Πληρωμή Εγγράφων, Τραπεζική Μεταφορά, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | SMD P2.5 |
| Φυσικό ύψος | 2.5 mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 160000 pixel /m2 |
| Τύπος LED | SMD1515 |
| Μέθοδος οδήγησης | 32S |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 160000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 mm |
| Απόσταση προβολής | ≥2,5m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 140° (οριζόντια και κατακόρυφη) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Ζωή | 100,000 ώρες |