| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P10 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Μέγιστη ισχύς | < 800W/m2 |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |