| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση, προβολή |
| Μέγεθος πίνακα: | 320x160 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα: | 640x640 χιλιοστά |
| Γωνία θέασης: | 160/160 βαθμοί |
| Τρόπος σάρωσης: | 1/32 σάρωση |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Χωρίς ρεύμα: | Καλλιγραφία ή ζωγραφική |
| Με δύναμη | Πηγές βίντεο |
SCX LED ενοικιαζόμενο πάνελ 3840Hz υψηλή ανανέωση Kinglight SMD πλήρες χρώμα υπερ λεπτή οθόνη οθόνης LED P2.5 εσωτερικό
| Πίτσα των pixel | 2.5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.35 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 9pcs |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 480x480 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Βάρος του ντουλαπιού | 60,6 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 192x192 κουκίδες |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 160000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 2.5m |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 30 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | >1000 πλαίσια |
| Ποσοστό ανανέωσης | > 900 Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/υπερχρέωση/αποσύνθεση/διαρροή ισχύος/προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός γραμμής, ασύρματο, διαδίκτυο κλπ. |
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.