| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 τετραγωνικά μέτρα/τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | 414$-621$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 43222 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Pixels | 3,91 χλστ |
| Λάμψη | 1000 |
| Χρόνος ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Μέγεθος μονάδας | 250*250 χλστ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 χλστ |
| Σύστημα Ελέγχου | LSN/NoVa |
| Σχήμα LED | SMD2121 |
| Ανάλυση ενότητας | 42*42 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση/mm | 3,91 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 65410/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 52Χ52 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250x250mm |
| Προβολή απόστασης | ≥4,81μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120 (μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60 (μοίρες) |
| Bit διεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Γκρι διαδικασία | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Έλεγχος αποστάσεων | Καλώδιο Internet: 100 m, πολυμεμβράνη: 500 m, μονοφίλμ: 5 χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/13 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Ρυθμισμένο εύρος φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής προσαρμογή 255 βημάτων. Καμία γκρίζα απώλεια |
| Εκτός ελέγχου | <1/10000 |
| Ωρες εργασίας | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Χρόνος ζωής | 100000 ώρες |
| Life-all-white (φωτεινότητα κατά το ήμισυ) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <900W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Σημείο LED αυτοέλεγχος, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, οθόνη θερμοκρασίας (χρειάζεται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών πινακίδων στους χειριστές. (χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Φωτεινό πλάτος σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0,003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντικαύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (εργασίας) | λειτουργεί: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |