| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Παρουσιάζουμε το πρωτοποριακό Surface Mount Diode Video Wall, ένα επαναστατικό προϊόν που συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία με ανώτερη απόδοση.Σχεδιασμένο για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των σύγχρονων ψηφιακών οθονών, αυτή η οθόνη SMD LED είναι μια αλλαγή παιχνιδιού στον κόσμο της οπτικής επικοινωνίας.
Η κατανάλωση ενέργειας είναι ένας κρίσιμος παράγοντας που πρέπει να ληφθεί υπόψη κατά την επιλογή μιας οθόνης LED, και το προϊόν μας ξεχωρίζει σε αυτή την πτυχή.Με μέγιστη κατανάλωση ισχύος 600W ανά τετραγωνικό μέτρο και μέση κατανάλωση ισχύος 180W ανά τετραγωνικό μέτρο, η οθόνη SMD LED προσφέρει μια ενεργειακά αποδοτική λύση χωρίς να συμβιβάζεται με την ποιότητα.
Κατασκευασμένη από υλικό αλουμινίου υψηλής ποιότητας, η οθόνη SMD LED δεν είναι μόνο ανθεκτική και ανθεκτική αλλά και ελαφριά, καθιστώντας την εύκολη εγκατάσταση και μεταφορά.Η κατασκευή από αλουμίνιο εξασφαλίζει εξαιρετική απώλεια θερμότητας, ενισχύοντας περαιτέρω τη μακροζωία και τις επιδόσεις του προϊόντος.
Η πυκνότητα των σημείων είναι ένα άλλο βασικό χαρακτηριστικό της οθόνης SMD LED, που διαθέτει εντυπωσιακά 40.000 σημεία ανά τετραγωνικό μέτρο.παρέχοντας μια εκπληκτική οπτική εμπειρία για κάθε ακροατή.
Η οθόνη SMD LED μας είναι εξοπλισμένη με το LED Standard SMD3528, γνωστό για την αξιοπιστία και την αποτελεσματικότητά του.διασφάλιση ομοιόμορφης φωτεινότητας και ακρίβειας χρώματος σε ολόκληρη την οθόνη.
Ένα από τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά της οθόνης SMD LED είναι η εξαιρετική διάρκεια ζωής της.προσφέρει μακροπρόθεσμη αξιοπιστία και απόδοση για διάφορες εφαρμογές.
Ζήστε την απόλυτη οπτική αριστεία με το Surface Mount Diode Video Wall μας.ή βίντεο εγκαταστάσεις με εντυπωσιακό χαρακτήραΕπενδύστε στην ποιότητα, την ανθεκτικότητα και την απόδοση με το καινοτόμο προϊόν μας σήμερα.
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 600W/m2, μέσο όρο: 180W/m2 |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Πρότυπο LED | SMD3528 |
| Χρόνος ζωής | >100.000 ώρες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Κανονικό μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Σφιχτότητα σημείων | 40000 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
Η οθόνη LED SMD SCXK P5 είναι ένα ευέλικτο προϊόν κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα περιπτώσεων και σενάριων εφαρμογής προϊόντων.Αυτή η οθόνη LED είναι ιδανική για διάφορες εσωτερικές και εξωτερικές ρυθμίσεις.
Είτε χρειάζεστε να εμφανίσετε διαφημιστικό περιεχόμενο, ενημερώσεις πληροφοριών ή οπτικές παρουσιάσεις, η οθόνη LED SCXK P5 από την Κίνα είναι η ιδανική επιλογή.Το υψηλής ποιότητας αλουμίνιο του εξασφαλίζει αντοχή και αξιοπιστία, καθιστώντας το κατάλληλο για μακροχρόνια χρήση.
Χάρη στην πιστοποίηση του, συμπεριλαμβανομένης της πιστοποίησης CE / ROHS / FCC / ISO / UL, μπορείτε να εμπιστευτείτε την ποιότητα και την ασφάλεια αυτής της οθόνης LED.και η τιμή είναι διαθέσιμη με διαπραγμάτευση για να ταιριάζει με τον προϋπολογισμό σας.
Όσον αφορά τις λεπτομέρειες συσκευασίας, έχετε την επιλογή να επιλέξετε από θήκη πτήσης, ξύλινη θήκη ή χαρτοκιβώτιο, παρέχοντας ευκολία και προστασία κατά τη μεταφορά.Ο χρόνος παράδοσης των 10 εργάσιμων ημερών εξασφαλίζει την έγκαιρη άφιξη της παραγγελίας σας.
Οι όροι πληρωμής όπως T/T, Western Union και MoneyGram προσφέρουν ευκολία και ευελιξία στην ολοκλήρωση της αγοράς σας.μπορείτε να βασίζεστε σε σταθερή διαθεσιμότητα της οθόνης LED SMD SCXK P5.
Η μακρά διάρκεια ζωής 100.000 ωρών εγγυάται διαρκή απόδοση, ενώ η κατανάλωση ενέργειας Max:600W/m2 και Avg:180W/m2 εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση.Το επίπεδο προστασίας Ip43 προστατεύει την οθόνη LED από σκόνη και ψεκασμούς, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
Με μέγεθος μονάδας 320 * 160mm, η οθόνη LED SMD SCXK P5 προσφέρει μια τέλεια ισορροπία μεγέθους και σαφήνειας για τις ανάγκες οθόνης σας.
![]()