| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 Square Meter |
| τιμή: | 524$-828$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
3840 Hz Ποσοστό ανανέωσης P3.91 500*1000mm Εξωτερικές υδατοασφαλείς οθόνες ενοικίασης LED
Κατεύθυνση εφαρμογής
Χρησιμοποιείται ευρέως για την αίθουσα συνεδριάσεων των επιχειρήσεων / το λόμπι του ξενοδοχείου / το εμπορικό κέντρο κλπ. Το οποίο μπορεί να παίζει ταινίες / διαφημίσεις / βίντεο ή να δείχνει όμορφη εικόνα κλπ.
Περιγραφή του προϊόντος
Όπως όλοι γνωρίζουμε ο άνθρωπος είναι ένα οπτικό πλάσμα, όλοι απολαμβάνουν αυτό το όμορφο και πολύχρωμο κόσμο l, και η οθόνη LED μπορεί να παρέχει πολύ περισσότερη οπτική απόλαυση, τότε p3.91 LED οθόνη είναι ένα υψηλής πυκνότητας και ποιότητας προϊόνΑς ξεκινήσουμε μια οπτική γιορτή μαζί!
![]()
Έκθεση φωτογραφιών του υπουργικού συμβουλίου
![]()
![]()
Τεχνική παράμετρος οθόνης Led
Παράμετρος μονάδας
3.91mm |
|
| Πιξέλες | 64*64 σημεία |
| Μέγεθος μονάδας | 250*250 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες | 65410 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα σταθερού ρεύματος 1/16 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή συσκευών |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 mm |
| Προδιαγραφές LED | smd2121 |
| Φωτεινότητα | > 1500cd/m2 |
| Καλύτερη προοπτική | 120°/120° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4 mm |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | 750W |
| Μέση ισχύς:/m2 | 250W |
| Τετάρτη | 5V40A |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C ∙ +85°C |
| Σχετική υγρασία | 10%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C+50°C |
| Εποχή ζωής | 100000 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | ≥10000 ώρες |
| Γκρι κλίμακα | 65536 επίπεδο αυθαίρετο |
| Ποσοστό καρέ | ≥ 500Hz |
| Ανανεώστε την εικόνα | ≥ 60Hz |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Αυτόματο / χειροκίνητο ≥ 256 επίπεδο |
| Πιξελική πυκνότητα | 65410σημεία/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H110° V120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 1000W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 400W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥60φραμ/δ |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥ 60Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥10000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία |
Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου |
Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Πιστοποιητικό
Τα προϊόντα μας έχουν περάσει CE/ROHS/FCC/ISO/UL
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή: 1. ξύλινη συσκευασία θήκης για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι.
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση: Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!