| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $800/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Η οθόνη LED οθόνης P5 Mobile Truck είναι μια καινοτόμος εξωτερική λύση οθόνης που φέρνει υψηλής ποιότητας οπτικά σε οποιοδήποτε κινητό περιβάλλον.Αυτή η οθόνη εξασφαλίζει ομαλή και απρόσκοπτη αναπαραγωγή βίντεο, καθιστώντας το ιδανικό για την παροχή δυναμικού περιεχομένου εν κινήσει.
Σχεδιασμένη ειδικά για εγκαταστάσεις που τοποθετούνται σε φορτηγά, αυτή η οθόνη LED προσφέρει εύκολη συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση, επιτρέποντας την γρήγορη εγκατάσταση και απομάκρυνση χωρίς να διακυβεύεται η ποιότητα.Είτε είστε σε κίνηση είτε παρκαρισμένοι σε μια εκδήλωση, αυτή η κινητή οθόνη εξασφαλίζει ότι τα μηνύματά σας παραδίδονται με σαφήνεια και αντίκτυπο.
Με εύρος φωτεινότητας 5000-8000 Nits, η οθόνη LED αυτή εγγυάται εξαιρετική ορατότητα ακόμη και σε φωτεινά εξωτερικά περιβάλλοντα.Τα υψηλά επίπεδα φωτεινότητας το καθιστούν κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα εξωτερικών εφαρμογών, διασφαλίζοντας ότι το περιεχόμενό σας παραμένει ζωντανό και ελκυστικό ανεξάρτητα από τις συνθήκες φωτισμού του περιβάλλοντος.
Με βαθμολογία IP65, η οθόνη οθόνης LED P5 Mobile Truck είναι κατασκευασμένη για να αντέχει στις προκλήσεις της εξωτερικής χρήσης.και άλλους περιβαλλοντικούς παράγοντες, καθιστώντας την αξιόπιστη επιλογή για εξωτερικές εγκαταστάσεις όπου η αντοχή είναι το κλειδί.
Χάρη στην απρόσκοπτη σχεδίαση, η οθόνη LED προσφέρει μια οπτικά ελκυστική εμπειρία παρακολούθησης με ελάχιστα περισπασμούς.Η απρόσκοπτη ενσωμάτωση των μεμονωμένων οθονών LED εξασφαλίζει ότι το περιεχόμενό σας εμφανίζεται χωρίς ορατά κενά ή ασυνέπειες, δημιουργώντας μια συνεκτική και εντυπωσιακή οπτική παρουσίαση.
Είτε ψάχνετε για διαφήμιση, ψυχαγωγία ή ενημέρωση, η οθόνη LED οθόνης του P5 Mobile Truck παρέχει μια ευέλικτη και δυναμική πλατφόρμα για τις ανάγκες σας μηνυμάτων.αντοχή στο εξωτερικό, υψηλή φωτεινότητα, και απρόσκοπτη οθόνη το κάνουν μια ξεχωριστή επιλογή για κινητή διαφήμιση, προώθηση εκδηλώσεων, και πολλά άλλα.
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Φωτεινότητα | 5000-8000 Νιτς |
| Εμφάνιση | Γράμματα, γραφικά, βίντεο, κλπ. |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Ονομασία παραγωγής | Εικονική οθόνη οθόνης LED κινητού φορτηγού P5 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Εφαρμογή | Εξωτερική διαφήμιση, εκδηλώσεις, συναυλίες, αθλήματα κλπ. |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Εγκατάσταση | Τεχνικές συσκευές |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
Το SCX Mobile Truck LED Display (Model: P5) είναι ένα υψηλής ποιότητας προϊόν οθόνης LED κατάλληλο για διάφορες περιπτώσεις και σενάρια εφαρμογής προϊόντων.
Με την εύκολη συναρμολόγησή του και την εγκατάστασή του σε φορτηγό, η οθόνη LED SCX P5 είναι ιδανική για εκδηλώσεις εξωτερικού, κινητές διαφημιστικές καμπάνιες, εμπορικές εκθέσεις, συναυλίες, αθλητικές εκδηλώσεις,και άλλες περιπτώσεις όπου απαιτείται δυναμική και ελκυστική οθόνη.
Προερχόμενο από την Κίνα, το προϊόν αυτό είναι πιστοποιημένο με τα πρότυπα ROHS, CE και FCC, εξασφαλίζοντας την ποιότητα και τις επιδόσεις του.,Η τιμή είναι 800 δολάρια το κομμάτι.
Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν ανθεκτικά ξύλινα κουτιά για να εξασφαλιστεί η ασφαλή μεταφορά, με χρόνο παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών.παρέχοντας ευελιξία στους πελάτες.
Με ικανότητα εφοδιασμού 2000 μονάδων ανά μήνα, οι πελάτες μπορούν να βασίζονται στη διαθεσιμότητα αυτού του προϊόντος για τις διάφορες ανάγκες τους.γραφικά, βίντεο, και πολλά άλλα με ρυθμό πλάνα 60Hz και πλήρη χρωματικό τσιπ σωλήνα.
Η λειτουργία ελέγχου είναι συγχρονισμένη με τον υπολογιστή, επιτρέποντας την εύκολη λειτουργία και διαχείριση του περιεχομένου της οθόνης.η οθόνη LED SCX P5 Mobile Truck είναι μια πολύπλευρη και αξιόπιστη επιλογή.
![]()