| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
P4 Ενδοσωματικές οθόνες οθόνης πλήρους χρώματος HD Διαφήμιση εξοικονόμησης ενέργειας
Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Υπηρεσίες μας:
1) Απαντήστε στο αίτημά σας εντός 24 ωρών εργασίας.
2) Δωρεάν εκπαίδευση: Μπορείτε να στείλετε μηχανικούς στο εργοστάσιό μας για εκπαίδευση που έχουν γνώση ηλεκτρονικών.
3) Προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα.
4) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρέχεται στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματίες μηχανικούς και το προσωπικό μας.
5) Ειδική έκπτωση και προστασία της περιοχής πώλησης που παρέχεται στον διανομέα μας.
6) Καλωσορίζουμε θερμά την επίσκεψή σας στην εταιρεία μας, αν είναι διαθέσιμη.
7) Εγγύηση: 24 μήνες, λίγη επένδυση για μεγαλύτερο χρόνο εγγύησης.
Παράμετρος οθόνης LED
| Τεχνικό μοντέλο δεδομένων | PH4 |
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Φυσική πυκνότητα ((pixels/m2) | 62500 |
| Σχήμα και μέγεθος LED | SMD 3 σε 1 |
| Διάταξη LED | 1R1G1B |
| Μέγεθος μονάδας ((mm) | 256 × 128 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Τρόπος οδήγησης | Δυναμικό 1/8 συνεχές ρεύμα |
| Φωτεινότητα | ≥ 1000cd/m2 |
| Αντίθεση ((cd/m2) | ≥ 2000:1 |
| Γωνία προβολής, 50% φωτεινότητα | 140°/140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Γκρι Σκάλα | 10bit/1024 επίπεδα |
| Δυνατότητα χρώματος | 10,07 δισεκατομμύρια |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 860W/m2 |
| Αύξηση κατανάλωσης ενέργειας | 280W/m2 |
| Λειτουργία Πηγή ισχύος | AC90-260V 50-60HZ |
| Συχνότητα καρέ | 60-85HZ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 240-1000HZ |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα αυτόματη |
| Διόρθωση γάμμα | -5,0-5.0 |
| Επίπεδο κλίμακας διόρθωσης | 16bit |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000-9300 χλμ. |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Πιξέλες, Μοντέλο, Διόρθωση του ντουλαπιού |
| Υποστήριξη πηγής εισόδου | Σύνθετο, S-Video, Συστατικό, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E: 100m; Πολυδιάστατη ίνα: 50m; Μονοδιάστατη ίνα: 10km |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C - 65°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10- 90% RH |
| Διάρκεια ζωής λειτουργίας | 100Χιλιάδες ώρες |
| ΜΤΠΔ | 5000 ώρες |
| Αξιολογήσεις προστασίας | IP31 |
| Ανεξέλεγκτος ρυθμός | 0.01% |
Εξοικονόμηση ενέργειας≥50%, Προστασία του περιβάλλοντος
Υιοθετήστε φως υψηλής φωτεινότητας με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, εξοικονόμηση ενέργειας≥30%,
εάν υιοθετηθούν 28 είδη βασικών τεχνικών ευρεσιτεχνίας, συνολική εξοικονόμηση ενέργειας ≥ 50%, προστασία του περιβάλλοντος.
Πρωτοπόρος στην εξωτερική ώριμη HD LED οθόνη, όλες τις προηγμένες προδιαγραφές 2 χρόνια νωρίτερα από
Άλλοι, επιτυχημένες περιπτώσεις γύρω από την επίπεδη κλίμακα χρώματος, θερμοκρασία χρώματος και φωτεινότητα προσαρμόζεται
Συσκευή: πτήση/πλοίο
Διαδικασία παραγωγής:
1) Εισερχόμενη επιθεώρηση→2) SMD→3) Plug-in→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά την συγκόλληση→6) Δοκιμή→7) Ημιτελή γήρανση→8) Συνέλευση μονάδας→9) Κολλήση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
![]()
![]()
![]()
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Δωρεάν Εκπαίδευση:
Τρεις ημέρες στην περιοχή πλήρης τεχνική εκπαίδευση στο Shenzhen μας
εργοστάσιο ή στο διαδίκτυο online teamviewer μέσω τηλεχειριστή ή skype online
Επικοινωνία, τι είναι περισσότερο, έχουμε πολύτιμο εγχειρίδιο χρήστη για να καθοδηγήσει για
Αποδιορθώσεις και εγκατάσταση με επιτυχία.
Εγώ...Υπηρεσία εγκατάστασης:
Ο πωλητής θα πρέπει να παρέχει επί τόπου υπηρεσίες καθοδήγησης εγκατάστασης για το
αγοραστή, συμπεριλαμβανομένων:
Α. Για τον έλεγχο της συμμόρφωσης του στήριγματος και του πλαισίου με τις τεχνικές προδιαγραφές
απαιτήσεις του σχεδίου δομής που παρείχε ο πωλητής
Β. Να δώσει εντολή στους τεχνικούς του αγοραστή να εγκαταστήσουν τις θήκες των μονάδων LED
Σύνδεση μεταξύ αυτών των υποθέσεων
Γ. Για να πειραματιστεί και να ρυθμιστεί ολόκληρο το πάνελ, να εξεταστεί και να επισκευαστεί το
ελαττωματικές συσκευές, ο πίνακας εγγύησης σε ασφαλή λειτουργία.
D. Κατάρτιση τεχνικών του αγοραστή.
Για εγκατάσταση και τρένο σε ξένη χώρα, η υπηρεσία είναι 100 δολάρια την ημέρα,
Και ο αγοραστής πρέπει να πληρώσει το κόστος διαβίωσης και κυκλοφορίας των τεχνικών μας κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.
Τελεία.
Ελπίζω να μπορέσουμε να προχωρήσουμε μαζί και να δουλέψουμε μαζί.