| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Η οθόνη SMD LED είναι μια τεχνολογία οθόνης αιχμής που χρησιμοποιεί LED πάνελ οθόνης επιφάνειας για να δημιουργήσει εκπληκτικές οπτικές εμπειρίες.Αυτό το προϊόν διαθέτει ένα Chip Mounted Light Emitting Diode Board, ειδικότερα το πρότυπο SMD3528, εξασφαλίζοντας υψηλής ποιότητας απόδοση και αντοχή.
Με μέγιστη κατανάλωση ισχύος 600W/m2 και μέση κατανάλωση ισχύος 180W/m2, η οθόνη SMD LED προσφέρει μια αποτελεσματική λύση για διάφορες ανάγκες οθόνης.διασκέδαση, ή για ενημερωτικούς σκοπούς, η εν λόγω οθόνη έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ζωντανές και συναρπαστικές εικόνες, διατηρώντας παράλληλα την ενεργειακή απόδοση.
Ένα από τα πιο αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά της οθόνης SMD LED είναι η εντυπωσιακή διάρκεια ζωής της, η οποία φημολογείται ότι μπορεί να διαρκέσει πάνω από 100.000 ώρες.Αυτή η εξαιρετική αντοχή εξασφαλίζει ότι η οθόνη παραμένει λειτουργική και αξιόπιστη για παρατεταμένες περιόδους, καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική επένδυση για μακροπρόθεσμη χρήση.
Επιπλέον, η οθόνη SMD LED είναι κατασκευασμένη για να αντέχει σε περιβαλλοντικά στοιχεία με το επίπεδο προστασίας IP43.Αυτή η ικανότητα σημαίνει ότι η οθόνη προστατεύεται από στερεά αντικείμενα μεγαλύτερα από 1 mm και από ψεκασμό νερού σε κάθε γωνία, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερικές και ημιεξωτερικές εγκαταστάσεις.
Το μοντελοποιημένο σχεδιασμό της οθόνης SMD LED αυξάνει την ευελιξία και την ευκολία συντήρησης.επιτρέποντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση και προσαρμογή με βάση τις ειδικές απαιτήσεις οθόνηςΗ εν λόγω αρθρωτικότητα απλοποιεί επίσης την επισκευή και την αντικατάσταση των μεμονωμένων μονάδων, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο στάσης και εξασφαλίζοντας συνεχή λειτουργία.
Συμπερασματικά, η οθόνη SMD LED είναι μια σύγχρονη λύση οθόνης που συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία με πρακτική λειτουργικότητα.εκπομπή πληροφοριών σε δημόσιους χώρους, ή δημιουργώντας εντυπωσιακές εμπειρίες σε χώρους ψυχαγωγίας, αυτή η οθόνη ξεχωρίζει στην παροχή γοητευτικών εικόνων με αποτελεσματικότητα και μακροζωία.
| Τεχνική παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Σφιχτότητα σημείων | 40000 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 600W/m2, μέσο όρο: 180W/m2 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Επίπεδο προστασίας | Ip43 |
| Καθορισμός LED | SMD3528 |
Η οθόνη LED SMD P5 της SCXK, που κατασκευάζεται στην Κίνα, είναι ένα πρωτοποριακό προϊόν που προσφέρει ποικίλες εφαρμογές σε διαφορετικές περιπτώσεις και σενάρια.Αυτό το Chip Mounted Light Emitting Diode Board έχει σχεδιαστεί για υψηλή απόδοση και ευελιξία, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
Ένα από τα βασικά πεδία εφαρμογής για την οθόνη LED SMD P5 είναι οι εσωτερικές διαφημιστικές οθόνες.το οποίο το καθιστά ιδανικό για την επίδειξη προϊόντων, προωθήσεις και μηνύματα μάρκας σε καταστήματα λιανικής πώλησης, εμπορικά κέντρα και εκθεσιακά κέντρα.
Μια άλλη σημαντική περίπτωση χρήσης για αυτό το συμπαγές LED πίνακα επιφάνειας είναι σε ζωντανές εκδηλώσεις και συναυλίες.Η υψηλή ανάλυση και η εξαιρετική αναπαραγωγή χρωμάτων του μοντέλου P5 το καθιστούν ιδανικό για τη δημιουργία εντυπωσιακών σκηνικών, εξασφαλίζοντας μια συναρπαστική οπτική εμπειρία για το κοινό.
Επιπλέον, η οθόνη LED SMD P5 είναι κατάλληλη για εταιρικές εκδηλώσεις και συνέδρια.και γραφικά σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων και κέντρα συνεδριάσεων.
Η εξωτερική σήμανση είναι ένας άλλος τομέας όπου η οθόνη LED SMD P5 μπορεί να λάμψει.και εξωτερικές διαφημιστικές οθόνες, εξασφαλίζοντας ορατότητα σε διάφορες συνθήκες φωτισμού.
Είτε πρόκειται για καταστήματα λιανικής πώλησης, χώρους ψυχαγωγίας, εταιρικούς χώρους ή εξωτερική διαφήμιση, η οθόνη LED SMD P5 της SCXK προσφέρει μια ευπροσάρμοστη και αξιόπιστη λύση.Με πιστοποιητικά όπως CE, ROHS, FCC, ISO και UL, μαζί με μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5 τετραγωνικών μέτρων και μια ικανότητα εφοδιασμού 2000PCS / μήνα, αυτό το προϊόν είναι καλά εξοπλισμένο για να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις των διαφόρων βιομηχανιών.
Με διάρκεια ζωής άνω των 100.000 ωρών, κανονικό μέγεθος ντουλάπις 960*960mm και πυκνότητα σημείων 40000, η οθόνη LED SMD P5 είναι μια μακροχρόνια και υψηλής ποιότητας επιλογή οθόνης.Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν την θήκη πτήσηςΕπιπλέον, ο χρόνος παράδοσης 10 εργάσιμων ημερών και οι όροι πληρωμής T/T, Western Union,και MoneyGram κάνουν τη διαδικασία αγοράς βολική για τους πελάτες.
![]()