| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
Εξωτερική οθόνη SMD3535 P10 LED Big Advertising LED Billboard 3x5m Κατάλληλη για περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας
Τα Πλεονεκτήματά μας
Γρήγορη εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Μετά την πώληση, απαντάμε υπομονετικά στις ερωτήσεις του πελάτη, λαμβάνουμε έγκαιρα και ακριβή σχόλια από τους πελάτες, βελτιώνουμε τις ελλείψεις προϊόντων, ενημερώνουμε την ποιότητα των προϊόντων, επιλύουμε τις ανησυχίες των πελατών και τηρούμε πάντα μια αυστηρή και καινοτόμο επιστημονική στάση.
Σύγχρονη διαχείριση της επιστήμης της παραγωγής
Η εταιρεία διαθέτει προηγμένο σύγχρονο εξοπλισμό παραγωγής, επιστημονικές και αυστηρές μεθόδους διαχείρισης, προσοχή στη λεπτομέρεια και ποιότητα. Έχουμε μια ομάδα υψηλής ποιότητας για να παρέχουμε στους πελάτες προϊόντα υψηλής ποιότητας, οικονομικά αποδοτικά.
Σχεδιασμός προπώλησης
Πριν από την πώληση, ακούσαμε προσεκτικά τις ανάγκες των πελατών μας, επιλέξαμε εύλογα προϊόντα κατάλληλα για τους πελάτες μας και αναπτύξαμε μια σειρά από εξαιρετικές λύσεις οθόνης LED. Η ικανοποίηση των πελατών είναι η συνεχής επιδίωξή μας.
Παράμετρος μονάδας
| Pixel pixel | 10 mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 κουκκίδες |
| Ποσότητα μονάδας ανά ντουλάπι | 18 τεμ |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960mm |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο χαλύβδινο ντουλάπι |
| Βάρος ντουλαπιού | 32 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Εμπρός/πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 1000 κουκκίδες/m² |
| Λάμψη | ≥6500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750 W/m² |
| Μέση κατανάλωση ρεύματος | 290 W/m² |
| Τάση εργασίας | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρωματιστά | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Γκρι επίπεδο | 14-16 bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥480 καρέ/δευτ |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥2000Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση / Υπερφόρτωση / Απενεργοποίηση / Διαρροή ρεύματος /Ακεραυνική προστασία κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενο από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο-σύγχρονο, σε πραγματικό χρόνο, off-line, ασύρματο, internet κ.λπ. |
Αναλυτική εικόνα
![]()
![]()
![]()
Πιστοποιητικά
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή.
αποστολή: αεροπορικώς, θαλάσσια, τρένο, DHL, είσαι το αφεντικό.
![]()
FAQ
1. Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Έτσι μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά. Για σχεδιασμό ή περαιτέρω συζήτηση, είναι προτιμότερο να επικοινωνήσετε μαζί μας με Skype/email/Whatsapp, σε περίπτωση καθυστερήσεων.
2. Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
Διαθέτουμε LED εσωτερικού/εξωτερικού/κινητού / ενοικιαζόμενη οθόνη LED / στάδιο LED / οθόνη LED διαφήμισης για να επιλέξετε. Θα μπορούσε επίσης να παρέχεται η προσαρμοσμένη υπηρεσία
3. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης για μια παραγγελία;
Πάντα: 7-17 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας, καθώς η ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε απόθεμα, μπορεί να παραδοθεί εντός 7 ημερών
4. Τι γίνεται με την εγγύηση;
Έχουμε 2~5 χρόνια εγγυημένης ποιότητας, ανταλλακτικά όπως η μονάδα led, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, το τροφοδοτικό έχουν καταστραφεί και δεν προκαλούν τεχνητή ζημιά, τότε είναι δωρεάν συντήρηση και αποστέλλονται καινούργια για αντικατάσταση.
5. Τι λέτε για την ποιότητα;
Τα προϊόντα μας led πρέπει να υποβάλλονται σε δοκιμή τουλάχιστον 72 ωρών πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών έως την αποστολή, Κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ποιοτικού ελέγχου για να διασφαλιστεί η οθόνη LED με καλή ποιότητα
6. Μπορείτε να προσφέρετε τεχνική υποστήριξη; Μιας και είναι η πρώτη μου φορά....
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση στον πελάτη μας, διδάσκουμε στον πελάτη πώς να ρυθμίζει οθόνες, να κάνει διαμόρφωση παραμέτρων, να μεταδίδει τα βίντεο μέσω των συστημάτων ελέγχου Nova star και colorlight ή Linsn, ο μηχανικός μας μπορεί να σας διδάξει απευθείας πώς να ελέγχετε ή να σας βοηθήσει να το κάνετε εάν πραγματικά δεν ξέρετε πώς να ελέγχετε (Ο μηχανικός μας μπορεί να στείλει μήνυμα στα αγγλικά, μπορούμε να εξοικονομήσουμε περισσότερο χρόνο )