| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.604 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $705/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Ψάχνετε μια πρωτοποριακή λύση τοίχου LED για να αναβαθμίσετε τη σκηνή για εκδηλώσεις γάμου; Μην ψάχνετε άλλο από τις Οθόνες LED Σκηνής μας, που διαθέτουν κορυφαίες προδιαγραφές και υψηλής ποιότητας απόδοση.
Ρυθμός Ανανέωσης: Οι Οθόνες LED Σκηνής μας διαθέτουν υψηλό ρυθμό ανανέωσης, εξασφαλίζοντας ομαλή και απρόσκοπτη οπτική απόδοση που αιχμαλωτίζει το κοινό σας και βελτιώνει τη συνολική εμπειρία θέασης.
LED: Εξοπλισμένες με premium LED Kinglight, αυτές οι οθόνες προσφέρουν ζωντανά χρώματα, υψηλή φωτεινότητα και εξαιρετική ενεργειακή απόδοση, καθιστώντας τις ιδανικές για τη δημιουργία εκπληκτικών οπτικών οθονών στη σκηνή.
Θερμοκρασία Χρώματος: Με ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος 8000K±500, οι οθόνες LED μας παρέχουν ευέλικτες επιλογές φωτισμού για να ταιριάζουν σε διαφορετικές ρυθμίσεις εκδηλώσεων και να δημιουργούν την τέλεια ατμόσφαιρα για κάθε περίσταση.
Βάρος: Ο ελαφρύς σχεδιασμός των Οθονών LED Σκηνής, που ζυγίζουν μόνο 24kg ανά τετραγωνικό μέτρο, προσφέρει εύκολη εγκατάσταση και φορητότητα, επιτρέποντάς σας να στήσετε και να αποσυναρμολογήσετε τον τοίχο βίντεο LED σας με ευκολία.
Πακέτο LED: Διαθέτοντας πακέτα LED SMD, οι Οθόνες LED Σκηνής μας προσφέρουν ανώτερη ποιότητα εικόνας, βελτιωμένη ακρίβεια χρώματος και ευρύτερες γωνίες θέασης, διασφαλίζοντας ότι το περιεχόμενό σας φαίνεται ευκρινές και ελκυστικό από κάθε γωνία.
Εξαιρετικά λεπτά ντουλάπια: Τα εξαιρετικά λεπτά ντουλάπια των οθονών LED μας όχι μόνο ενισχύουν την οπτική γοητεία της εγκατάστασης της σκηνής σας, αλλά εξοικονομούν επίσης χώρο και παρέχουν μια κομψή και μοντέρνα εμφάνιση που συμπληρώνει κάθε διακόσμηση εκδήλωσης γάμου.
Είτε φιλοξενείτε μια γαμήλια τελετή, δεξίωση ή οποιαδήποτε άλλη ειδική εκδήλωση που απαιτεί μια μαγευτική οπτική οθόνη, οι Οθόνες LED Σκηνής μας είναι η τέλεια επιλογή για να δημιουργήσετε μια καθηλωτική και αξέχαστη εμπειρία για τους καλεσμένους σας. Επενδύστε στην υπερσύγχρονη λύση τοίχου βίντεο LED και ανεβάστε την παραγωγή της εκδήλωσής σας στο επόμενο επίπεδο!
| Χρήση | Εσωτερικού χώρου |
| Drive Ic | MBI5020 |
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια |
| Τάση Εισόδου | AC 90-240V, 50/60 Hz |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC, CCC, UL |
| Ρυθμός Ανανέωσης | Υψηλός Ρυθμός Ανανέωσης |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 8000K ±500 (ρυθμιζόμενη) |
| Ποσότητα Μονάδας | 1 τεμ. |
| Μονάδα | 250*250mm |
Οι οθόνες LED σκηνής από την SCX, μοντέλο P2.604, είναι ευέλικτες και υψηλής ποιότητας οθόνες ιδανικές για μια σειρά εφαρμογών στη βιομηχανία ψυχαγωγίας. Με ρίζες στην Κίνα, αυτές οι οθόνες διαθέτουν πιστοποιήσεις ROHS, CE και FCC, διασφαλίζοντας ότι πληρούνται τόσο τα πρότυπα απόδοσης όσο και τα πρότυπα ασφαλείας.
Αυτές οι οθόνες LED είναι ιδανικές για διάφορες περιπτώσεις και σενάρια εφαρμογής προϊόντων, καθιστώντας τις μια δημοφιλή επιλογή για επιχειρήσεις και διοργανωτές εκδηλώσεων. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτές τις οθόνες είναι 5 και η τιμή τους είναι 705 $ ανά τετραγωνικό μέτρο. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν μια στιβαρή θήκη πτήσης για ασφαλή μεταφορά και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος, 7-10 εργάσιμες ημέρες.
Οι όροι πληρωμής για αυτές τις οθόνες LED περιλαμβάνουν T/T και Western Union, παρέχοντας ευελιξία στους πελάτες. Με δυνατότητα προμήθειας 2000 τεμαχίων ανά μήνα, η SCX διασφαλίζει ότι δεν υπάρχει έλλειψη αυτών των υψηλής ποιότητας οθονών LED στην αγορά.
Εξοπλισμένες με LED Kinglight, αυτές οι οθόνες προσφέρουν εξαιρετικό έλεγχο θερμοκρασίας χρώματος με εύρος 8000K±500, το οποίο είναι ρυθμιζόμενο ώστε να ταιριάζει σε διαφορετικά περιβάλλοντα και απαιτήσεις. Το βάρος αυτών των οθονών είναι 24kg ανά τετραγωνικό μέτρο, καθιστώντας τις εύκολες στη διαχείριση και την εγκατάσταση για διάφορες ρυθμίσεις σκηνής.
Το μέγεθος της μονάδας για αυτές τις οθόνες είναι 250*250mm, με κάθε οθόνη να αποτελείται από 1 μονάδα. Αυτός ο αρθρωτός σχεδιασμός επιτρέπει την εύκολη συντήρηση και προσαρμογή της οθόνης LED ανάλογα με τις ανάγκες.
Οι οθόνες LED σκηνής από την SCX είναι ιδανικές για τη δημιουργία εκπληκτικών οπτικών οθονών σε εκδηλώσεις όπως συναυλίες, θεατρικές παραστάσεις, συνέδρια και πολλά άλλα. Η υψηλή τους ανάλυση και η ακρίβεια χρώματος τις καθιστούν μια δημοφιλή επιλογή για σκηνικές παραγωγές όπου κάθε λεπτομέρεια έχει σημασία.
Αυτές οι οθόνες είναι επίσης ιδανικές για τη δημιουργία καθηλωτικών εμπειριών σε γάμους και άλλες ειδικές εκδηλώσεις. Είτε χρησιμοποιούνται ως φόντο για παραστάσεις είτε για την προβολή οπτικών και μηνυμάτων, οι οθόνες LED SCX αναβαθμίζουν τη συνολική ατμόσφαιρα και την αισθητική οποιασδήποτε σκηνής για εκδηλώσεις γάμου.
![]()