| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $470/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Το προϊόν Stage LED Screens προσφέρει μια πρωτοποριακή λύση για τη δημιουργία εκπληκτικών οπτικών οθόνων σε διάφορα σκηνικά.Αυτές οι οθόνες LED είναι ιδανικές για την παράδοση υψηλής ποιότητας εικόνων και βίντεο που γοητεύουν το κοινό..
Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά των οθονών LED Stage είναι η ενσωμάτωση του MBI5020 Drive IC, το οποίο εξασφαλίζει ομαλή και σταθερή απόδοση.Αυτή η προηγμένη μονάδα IC παίζει σημαντικό ρόλο στην ενίσχυση της συνολικής οπτικής εμπειρίας παρέχοντας ακριβή έλεγχο των LED pixel.
Επιπλέον, οι οθόνες LED Stage συνοδεύονται από μια σειρά πιστοποιητικών, συμπεριλαμβανομένων των πιστοποιητικών CE, RoHS, FCC, CCC και UL.Οι πιστοποιητικές αυτές πιστοποιούν τη συμμόρφωση του προϊόντος με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας, παρέχοντας στους χρήστες ηρεμία κατά τη χρήση των οθονών σε διάφορα περιβάλλοντα σκηνής.
Όσον αφορά τη φωτεινότητα και την καθαρότητα, οι οθόνες LED Stage προσφέρουν μια βέλτιστη απόδοση 600w/m2, εξασφαλίζοντας ζωντανή και καθαρή εικόνα που ξεχωρίζει στη σκηνή.ή εταιρικές εκδηλώσεις, οι οθόνες αυτές προσφέρουν εξαιρετική ποιότητα εικόνας που ενισχύει τη συνολική εμπειρία προβολής.
Ένα άλλο αξιοσημείωτο χαρακτηριστικό των οθονών LED Stage είναι τα εξαιρετικά λεπτά ντουλάπια τους, τα οποία συμβάλλουν σε ένα κομψό και σύγχρονο σχεδιασμό.Το λεπτό προφίλ των ντουλαπιών όχι μόνο προσθέτει μια πινελιά κομψότητας στη συνολική ρύθμιση, αλλά κάνει επίσης τις οθόνες ελαφριές και εύκολες στην εγκατάσταση.
Για την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε διαφορετικές ρυθμίσεις σκηνής, οι οθόνες LED σκηνής υποστηρίζουν εύρος τάσης εισόδου AC90 ~ 240V, 50/60 Hz.Αυτή η ευρεία συμβατότητα τάσης εξασφαλίζει ευελιξία στην τροφοδότηση των οθόνων, καθιστώντας τους κατάλληλους για διάφορους χώρους και τοποθεσίες.
Η τεχνολογία SMD επιτρέπει μια ευρύτερη γωνία θέασης και βελτιωμένη ομοιομορφία χρώματος.καθιστώντας τις οθόνες ιδανικές για εφαρμογές όπου η ποιότητα του χρώματος είναι κρίσιμη.
Συμπερασματικά, οι οθόνες LED Stage είναι μια ευπροσάρμοστη και αξιόπιστη λύση για τη δημιουργία συναρπαστικών οπτικών οθόνων σε οποιοδήποτε σκηνικό.πολλαπλές πιστοποιήσειςΟι οθόνες αυτές προσφέρουν εξαιρετικές επιδόσεις και ποιότητα εικόνας.Οι οθόνες LED της σκηνής θα εντυπωσιάσουν τόσο τους καλλιτέχνες όσο και το κοινό..
| Βάρος | 10kg / τετραγωνικό μέτρο |
| Μονάδα Qty | 1pcs |
| Οδήγηση Ic | MBI5020 |
| Χρήση | Εσωτερικά |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης: |
| Θερμοκρασία χρώματος | 8000K±500 (προσαρμόσιμο) |
| Πακέτο με LED | ΜΜΔ |
| Τύπος | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Πιξέλες | 2.5mm |
Εφαρμογές και σενάρια προϊόντων για οθόνες LED SCX P2.5:
Οι οθόνες LED SCX P2.5 Stage, καταγωγής Κίνας, χρησιμοποιούνται ευρέως σε διάφορες εκδηλώσεις και σενάρια λόγω των υψηλής ποιότητας χαρακτηριστικών και προδιαγραφών τους.
Αυτές οι οθόνες LED είναι ιδανικές για τη δημιουργία συναρπαστικών οπτικών οθόνων στη σκηνή για γάμους, συναυλίες, συνέδρια, εμπορικές εκθέσεις και πολλά άλλα.Το μοντέλο 5 το καθιστά ιδανικό για σκηνικά όπου ο χώρος και η αισθητική είναι κρίσιμα.
Με πιστοποιητικά όπως ROHS, CE και FCC, οι οθόνες LED SCX P2.5 διασφαλίζουν τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
Οι λεπτομέρειες της συσκευασίας περιλαμβάνουν κιβώτια πτήσης για ασφαλή μεταφορά και ο χρόνος παράδοσης είναι μεταξύ 7-10 εργάσιμων ημερών.με δυνατότητα προμήθειας 2000 τεμάχια ανά μήνα.
Η περιοχή τάσης εισόδου AC90 ~ 240V, 50/60 Hz επιτρέπει ευπροσάρμοστες εφαρμογές σε διαφορετικές περιοχές.διασφάλιση της αξιοπιστίας και της απόδοσης.
Με πλάτος των pixel 2,5 mm και βάρος 10 kg ανά τετραγωνικό μέτρο, οι οθόνες LED είναι ελαφριές και εύκολες στην εγκατάσταση, καθιστώντας τις κατάλληλες για διάφορες ρυθμίσεις σκηνής.Το πακέτο LED SMD παρέχει ζωντανά και υψηλής ευκρίνειας οπτικά στοιχεία, βελτιώνοντας τη συνολική εμπειρία προβολής.
![]()