| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $470/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Σχεδιασμένο για να εντυπωσιάσει, το LED τοίχος βίντεο προσφέρει εξαιρετική σαφήνεια και ζωντανή οπτική,το οποίο το καθιστά την τέλεια προσθήκη σε οποιαδήποτε σκηνική εγκατάσταση.
Εξοπλισμένες με τεχνολογία συσκευασίας SMD LED, οι οθόνες μας Stage LED προσφέρουν εκπληκτική ποιότητα εικόνας με ακριβή ακρίβεια χρώματος.Παίρνοντας την προσοχή του κοινού με κάθε παράσταση..
Με εύρος τάσης εισόδου από Ac90 ~ 240V και συχνότητα 50/60 Hz, οι οθόνες σκηνής LED μας είναι ευπροσάρμοστες και αξιόπιστες, εξασφαλίζοντας συνεπή απόδοση σε όλη την εκδήλωση σας.Είτε διοργανώνετε συναυλία, συνέδριο, ή οποιαδήποτε εσωτερική εκδήλωση, οι οθόνες LED Stage μας είναι η ιδανική επιλογή για τη δημιουργία μιας εντυπωσιακής οπτικής εμπειρίας.
Σχεδιασμένο για εσωτερική χρήση, το LED βίντεο τοίχωμά μας είναι τέλειο για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας και της ατμόσφαιρας οποιασδήποτε σκηνής ή χώρου παράστασης.ρυθμιζόμενο σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας, σας επιτρέπει να δημιουργήσετε το τέλειο περιβάλλον φωτισμού για την εκπομπή σας, εξασφαλίζοντας ότι κάθε λεπτομέρεια φωτίζεται με ακρίβεια.
Μεταμορφώστε τη σκηνή σας με τις οθόνες LED Stage και ανυψώστε τις παραστάσεις σας σε νέα ύψη.Το LED video wall μας είναι η απόλυτη λύση για να γοητεύσετε το κοινό σας και να αφήσετε μια διαρκή εντύπωση..
![]()
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης: |
| Ταχύτητα ανανέωσης | Υψηλός ρυθμός ανανέωσης |
| Χρήση | Εσωτερικά |
| Το Βέλτιστο | 600w/m2 |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
| Πιξέλες | 2.5mm |
| Βάρος | 10kg / τετραγωνικό μέτρο |
| Πυροσβεστήρες | Κινγκλάιτ |
| Οδήγηση Ic | MBI5020 |
Εικονικές οθόνες LED από την SCX, μοντέλο P2.5Οι οθόνες αυτές, που προέρχονται από την Κίνα, έχουν πιστοποιητικά για το ROHS, το CE και το FCC,διασφάλιση της συμμόρφωσης με τα διεθνή πρότυπα.
Αυτές οι οθόνες LED είναι ιδανικές για διάφορες περιπτώσεις και σενάρια εφαρμογής προϊόντων, ειδικά για σκηνικές ρυθμίσεις σε γαμήλιες εκδηλώσεις.το οποίο το καθιστά ιδανικό για τη δημιουργία γοητευτικών εικόνων που ενισχύουν τη συνολική ατμόσφαιρα των γαμήλιων τελετών και των δεξιώσεων.
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5 μονάδων και τιμή 470 δολαρίων ανά τετραγωνικό μέτρο, αυτές οι οθόνες LED έρχονται συσκευασμένες σε ανθεκτικές θήκες πτήσης για εύκολη μεταφορά και προστασία κατά τη διαμετακόμιση.Οι πελάτες μπορούν να περιμένουν ένα γρήγορο χρόνο παράδοσης 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την τοποθέτηση της παραγγελίας, χάρη στην αποτελεσματική διαχείριση της αλυσίδας εφοδιασμού της SCX.
Οι όροι πληρωμής είναι ευέλικτοι, αποδέχονται T / T και Western Union, καθιστώντας τις συναλλαγές βολικές για τους αγοραστές.Η ικανότητα εφοδιασμού 2000PCS ανά μήνα εξασφαλίζει σταθερή διαθεσιμότητα αυτών των υψηλής ποιότητας οθονών LED για τους πελάτες.
Εφοδιασμένες με LED Kinglight, οι οθόνες LED P2.5 προσφέρουν εξαιρετική απόδοση με θερμοκρασία χρώματος 8000K±500 (προσαρμόσιμη) και υψηλό ποσοστό ανανέωσης, εξασφαλίζοντας ομαλή αναπαραγωγή βίντεο.Η βέλτιστη κατανάλωση ενέργειας 600w/m2 καθιστά τις οθόνες αυτές ενεργειακά αποδοτικές για παρατεταμένη χρήση.
Συνολικά, οι οθόνες LED P2.5 της SCX είναι η τέλεια επιλογή για τη δημιουργία εκπληκτικών οπτικών εμπειριών στη σκηνή για γαμήλια γεγονότα.Αυτές οι οθόνες θα εντυπωσιάσουν τους καλεσμένους και θα αυξήσουν την ατμόσφαιρα κάθε γαμήλιας γιορτής..