| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Η οθόνη SMD LED είναι μια πρωτοποριακή λύση οθόνης που ενσωματώνει την τελευταία τεχνολογία για να προσφέρει εκπληκτική οπτική εμπειρία.διασφάλιση της αντοχής και της αξιοπιστίας του σε διάφορα εσωτερικά περιβάλλοντα.
Εξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας LED SMD3528, αυτό το επιφανειακά τοποθετημένο LED Display Panel προσφέρει εξαιρετική φωτεινότητα και ακρίβεια χρώματος.καθιστώντας το ιδανικό για την προβολή ζωντανού περιεχομένου με σαφήνεια και ακρίβειαΗ χρήση της πλακέτας διόδων εκπομπής φωτός με το τσιπ εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και ενεργειακή απόδοση, επιτρέποντας μακρές ώρες λειτουργίας χωρίς να συμβιβάζεται η ποιότητα.
Κατασκευασμένη από ανθεκτικό υλικό αλουμινίου, η οθόνη SMD LED είναι ελαφριά αλλά ανθεκτική, παρέχοντας μια σταθερή δομή για απρόσκοπτη εγκατάσταση και λειτουργία.Το κανονικό ντουλάπι μεγέθους 960 * 960mm προσφέρει ευελιξία στο σχέδιο και τη διαμόρφωση, επιτρέποντας προσαρμοστικές ρυθμίσεις οθόνης για να ταιριάζουν σε διαφορετικές χωρικές απαιτήσεις.
Με αξιοσημείωτη διάρκεια ζωής 100.000 ωρών, αυτή η ηλεκτρονική μονάδα οθόνης LED έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μακροχρόνια απόδοση.καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική και αξιόπιστη επένδυση για διάφορες εφαρμογέςΕίτε χρησιμοποιείται για διαφήμιση, προβολή πληροφοριών, είτε για σκοπούς ψυχαγωγίας, αυτή η οθόνη LED εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και οπτική επίδραση για παρατεταμένο χρονικό διάστημα.
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 600W/m2, μέσο όρο: 180W/m2 |
| Χρόνος ζωής | >100.000 ώρες |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Κανονικό μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Καθορισμός LED | SMD3528 |
| Επίπεδο προστασίας | Ip43 |
| Σφιχτότητα σημείων | 40000 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
Η οθόνη P5 SMD LED της SCXK είναι ένα ευέλικτο προϊόν κατάλληλο για διάφορες περιπτώσεις εφαρμογής και σενάρια λόγω των καινοτόμων χαρακτηριστικών και των υψηλών επιδόσεων της.Η συμπαγή επιφάνεια LED είναι σχεδιασμένη για να παρέχει εξαιρετικές οπτικές εμπειρίες σε διαφορετικές ρυθμίσεις.
Με την πιστοποίηση του, συμπεριλαμβανομένης της πιστοποίησης CE/ROHS/FCC/ISO/UL, αυτό το οθόνη LED επιφάνειας διασφαλίζει την ποιότητα και την αξιοπιστία, καθιστώντας το μια προτιμώμενη επιλογή για εσωτερικές και εξωτερικές εγκαταστάσεις.Η καταγωγή του προϊόντος από την Κίνα αντανακλά τη δέσμευση για τεχνολογική πρόοδο και αριστεία στην κατασκευή.
Η οθόνη LED SMD P5 είναι ιδανική για ένα ευρύ φάσμα χρήσεων, όπως διαφημιστικές οθόνες, αθλητικά στάδια, συναυλίες, συνέδρια, περιβάλλοντα λιανικής πώλησης, αίθουσες ελέγχου και πολλά άλλα.Η υψηλή του ανάλυση και τα ζωντανά χρώματα την καθιστούν ιδανική για να μεταφέρει σημαντικά μηνύματα και να γοητεύει το κοινό.
Οι πελάτες μπορούν να επωφεληθούν από την ευέλικτη ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας της SCXK των 5 τετραγωνικών μέτρων και τις ανταγωνιστικές τιμές, οι οποίες είναι διαθέσιμες με διαπραγμάτευση.ξύλινες θήκες, ή χαρτόνια με βάση τις ατομικές προτιμήσεις, εξασφαλίζοντας την ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Με ένα γρήγορο χρόνο παράδοσης 10 εργάσιμων ημερών, οι πελάτες μπορούν να λάβουν γρήγορα τις παραγγελίες τους και να αρχίσουν να χρησιμοποιούν το Surface Mount Diode Video Wall για τις συγκεκριμένες ανάγκες τους.Δυτική Ένωση, και MoneyGram προσφέρουν ευκολία και ασφάλεια για συναλλαγές.
Η ικανότητα εφοδιασμού της SCXK των 2000PCS ανά μήνα εγγυάται σταθερή διαθεσιμότητα του προϊόντος για τους πελάτες με διαφορετικές απαιτήσεις.180W/m2, διασφαλίζοντας την ενεργειακή απόδοση χωρίς να συμβιβάζονται οι επιδόσεις.
Εφοδιασμένη με LED Standard SMD3528, με πυκνότητα σημείων 40000 και διάρκεια ζωής 100.000 ωρών, η οθόνη LED προσφέρει αντοχή και μακροζωία για παρατεταμένη χρήση.Το κανονικό μέγεθος του ντουλαπιού 960 * 960mm παρέχει ένα βολικό παράγοντα μορφής για εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση.
![]()