| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία χυτών υλών |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m2 |
| Τετάρτη | DC5V |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | Πάνω από 3 μέτρα |
Αυτή η υψηλής ανάλυσης οθόνη LED είναι ειδικά σχεδιασμένη για εσωτερικές εφαρμογές σε εκκλησίες, θέατρα και παρόμοιους χώρους.Παρέχει μια τέλεια εμπειρία προβολής από οποιαδήποτε θέση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 111,111/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 300W/m2, μέγιστο: < 900W/m2 |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας μέσω τυποποιημένης παραγωγής μονάδων και τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και οι αποδοτικές διαδικασίες παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές.
Δίνουμε προτεραιότητα στην έγκαιρη παράδοση μέσω αποτελεσματικής διαχείρισης της εφοδιαστικής και διαδικασιών απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν χρειάζεται.
Από την προ-πώληση συμβουλευτική για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε εξ ολοκλήρου υπηρεσία για να διασφαλίσουμε την πλήρη ικανοποίηση των πελατών.