| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 192mm*192mm |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Πυκνότητα σημείων | 27778 |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NoVa |
| Πιξέλες | 32*32 |
| Μέγεθος οθόνης | 960*768mm |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P6 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 6-400 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800W/m2, μέσο όρο: 300W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |