| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3500 τ.μ. μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση ταξί |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz ~ 3840 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | 2G/3G/4G/WIFI/USB |
| Φωτεινότητα | 6500cd/m2 |
| Τύπος μοντέλου | P5 |
|---|---|
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000 mm ((L) x 360 mm ((H) x 200 mm ((W κάτω) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 128*128 κουκίδα |
| Φωτεινότητα | > 5000 νιτ |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση | 450w |
| Μέση κατανάλωση | 150w |
| Βάρος οθόνης | 17 κιλά |
| Εφαρμογή | Ταξί / αυτοκίνητο |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ενημερώνουμε τακτικά τον εξοπλισμό και διατηρούμε τυποποιημένη αρθρωτή παραγωγή για να διασφαλίσουμε τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν οικονομικά αποδοτικές λύσεις, διατηρώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία προς όφελος των πελατών.
Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις παράδοσης με αποτελεσματικές διαδικασίες και διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης για να διατηρήσουμε αδιάλειπτη προμήθεια.
Πριν από την πώληση: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις και συνιστούμε κατάλληλα προϊόντα.