| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | H:160°, V:140° |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Κανονικό μέγεθος ντουλάπις | 500 χιλιοστά x 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 250 χιλιοστά x 250 χιλιοστά |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| IC | MBI 5024 IC |
| Πιξέλες πυκνότητα | 43222 σημεία/μ2 |
| Υπηρεσία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW, FOB, CIF |
| Τρόπος πληρωμής | T/T, Western Union, λογαριασμός Paypal |
| Τροποποιημένο | 1 PCS (διαθέσιμες εκπτώσεις μεγάλων ποσοτήτων) |
| Πακέτο | Καρτόνι εξαγωγής, θήκη πτήσης, θήκη αφρού |
| Χρόνος προόδου | Μικρή παραγγελία: 1-3 ημέρες; Μεγάλη παραγγελία: 4-15 ημέρες |
| Οργανωτής κατασκευής | Δικαίωμα OEM/ODM |
| Εποχή εγγύησης | 5 έτη |
| Τετάρτη | AC110v/240v |
| Συχνότητα ισχύος | 60w, 50-60Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Στατικός τρόπος/αλλαγή λάμψης, κατάσταση αλλαγής χρώματος/ακουστική κατάσταση |
| Σύνδεση DMX | Πρότυπο 3-πιν |
| Σήμα ελέγχου | DMX512 Ψηφιακό σωλήνα στην υγεία Ρυθμίσεις |
| Τύπος σύνδεσης | Τυποποιημένη σύνδεση 8 καρφίτσες |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -10°C-55°C |
| Φωτήρας | LED Φ5R,G,B |
| Μέγεθος | 1060*1060*180mm |
| G.W. | 35 κιλά |