| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, D/P, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | ≥ 1000 ώρες |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192 χιλιοστά |
| Πιξέλες πυκνότητα | 111,111/μ2 |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m2 |
Ψηφιακή οθόνη LED υψηλής ανάλυσης εσωτερικού οθόνου P3 SMD2121 με φωτεινότητα 1000cd / m2 πλήρης χρωματικής οθόνης LED, ειδικά σχεδιασμένη για εσωτερικές ή εξωτερικές προσόψεις στήλων σε κυλινδρικό και τετραγωνικό σχήμα.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121/1921 |
| Απόφαση | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | > 5000 ώρες |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.