| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | H:160°, V:140° |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| Μέγεθος ενότητας | 250 mm × 250 mm |
| IC | MBI 5024 IC |
| Ετικέτα τσιπ | Επίσταρ LED |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC |
| Τρόπος σάρωσης | Συνεχή ρεύμα 16scan |
| Τετάρτη | AC110V/240V |
| Συχνότητα ισχύος | 60W, 50-60Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Στατικός τρόπος/αλλαγή λάμψης, κατάσταση αλλαγής χρώματος/ακουστική κατάσταση |
| Σύνδεση DMX | Πρότυπο 3-πιν |
| Σήμα ελέγχου | DMX512 Ψηφιακό σωλήνα σε ιατρικές εγκαταστάσεις |
| Τύπος σύνδεσης | Τυποποιημένη σύνδεση 8 καρφίτσες |
| Δυνατότητα βάρους | 1600 κιλά |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -10°C έως 35°C |
| Φωτήρας | LED Φ5R, G, B |
| Μέγεθος | 1000 × 1000 × 100 mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 35 κιλά |
Κατάλληλο για εμπορικά κέντρα, τράπεζες, κέντρα μεταφορών, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια και διάφορα εμπορικά οχήματα.