| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.604 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $600/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Σας παρουσιάζουμε τις υπερσύγχρονες οθόνες LED σκηνής, σχεδιασμένες να αναβαθμίσουν κάθε εκδήλωση με εκπληκτικά οπτικά εφέ και ζωντανά χρώματα. Ιδανική για τη δημιουργία μαγευτικών οπτικών εμφανίσεων στη σκηνή για γαμήλιες εκδηλώσεις, αυτή η οθόνη βίντεο LED αλλάζει τα δεδομένα στον κόσμο της παραγωγής εκδηλώσεων.
Με ποσότητα μονάδων 1 τεμάχιο, οι οθόνες LED σκηνής μας προσφέρουν μια απρόσκοπτη εμπειρία θέασης χωρίς αποσπαστικά κενά ή διακοπές στην οθόνη. Η θερμοκρασία χρώματος 8000K±500, ρυθμιζόμενη για να ταιριάζει σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού, διασφαλίζει ότι τα οπτικά σας είναι ευκρινή και αληθοφανή.
Το βέλτιστο επίπεδο φωτεινότητας 600w/m2 εγγυάται ότι το περιεχόμενό σας λάμπει ακόμα και σε φωτεινά περιβάλλοντα, καθιστώντας το ιδανικό για εξωτερικές εκδηλώσεις και σκηνές. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης των οθονών LED μας διασφαλίζει ομαλή αναπαραγωγή βίντεο και κινούμενων γραφικών, αποτυπώνοντας κάθε λεπτομέρεια με ακρίβεια.
Σχεδιασμένες για ευελιξία και ευκολία, οι οθόνες LED σκηνής μας διαθέτουν εξαιρετικά λεπτά ντουλάπια που είναι ελαφριά και εύκολα στην εγκατάσταση. Η συσκευασία LED SMD προσφέρει εξαιρετική ακρίβεια και συνέπεια χρωμάτων, διασφαλίζοντας ότι τα οπτικά σας εμφανίζονται ακριβώς όπως προβλέπεται.
Είτε διοργανώνετε έναν γάμο, μια συναυλία, ένα συνέδριο ή οποιαδήποτε άλλη εκδήλωση, οι οθόνες LED σκηνής μας είναι η τέλεια επιλογή για τη δημιουργία καθηλωτικών οπτικών εμπειριών που αφήνουν μια διαρκή εντύπωση στο κοινό σας. Μεταμορφώστε οποιονδήποτε χώρο σε μια δυναμική σκηνή με την τεχνολογία οθόνης βίντεο LED τελευταίας τεχνολογίας.
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/ISO2001 |
| Τάση εισόδου | Ac90~240V, 50/60 Hz |
| Ρυθμός ανανέωσης | Υψηλός ρυθμός ανανέωσης |
| Πιστοποιητικά | CE RoHS FCC CCC UL |
| Μονάδα | 250*250mm |
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Το βέλτιστο | 600w/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 8000K±500(ρυθμιζόμενο) |
| Συσκευασία LED | SMD |
| Ποσότητα μονάδων | 1 τεμάχιο |
Προερχόμενες από την Κίνα, αυτές οι οθόνες LED είναι πιστοποιημένες με ROHS, CE και FCC, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 5 μονάδες, με ανταγωνιστική τιμή 600$ ανά τετραγωνικό μέτρο. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν μια ανθεκτική θήκη πτήσης για ασφαλή μεταφορά.
Με γρήγορο χρόνο παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών, οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν άμεσα τα οφέλη αυτής της λύσης οθόνης υψηλής τεχνολογίας. Οι αποδεκτοί όροι πληρωμής είναι T/T και Western Union, παρέχοντας ευελιξία για διαφορετικές προτιμήσεις αγοράς. Επιπλέον, η ικανότητα προμήθειας 2000 τεμαχίων ανά μήνα διασφαλίζει σταθερή διαθεσιμότητα του προϊόντος.
Οι οθόνες LED σκηνής SCX P2.604 διαθέτουν μονάδες διαστάσεων 250*250mm, εξοπλισμένες με αξιόπιστα LED Kinglight και IC οδηγούς MBI5020 για βέλτιστη απόδοση. Αυτές οι οθόνες είναι ιδανικές για τη δημιουργία εντυπωσιακών φόντων LED σε διάφορες εφαρμογές, από συναυλίες και εκδηλώσεις έως συνέδρια και εκθέσεις.
![]()