| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3500 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | P3.91-7.82 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm*1000 mm/1000*1000 mm |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=10000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Τρόπος σάρωσης | 8 σάρωση |
| Φωτεινότητα | Πάνω από 2000 cd/m2 |
Μεγάλο κτίριο Γυάλινη κουρτίνα τοίχος Διαφήμιση HD LED Διαφανής οθόνη οθόνης 3,9mm
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, βιτρίνες καταστημάτων, εμπορικά κέντρα, κτίρια τερματικών σταθμών, αίθουσες εκθέσεων αυτοκινήτων, αίθουσες εκθέσεων, εμπορικές αίθουσες, καταστήματα 4S και τείχη γυάλινων κουρτίνων γραφείων.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής διαφημιστική οθόνη |
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | 32768 ((σημείο/μ2) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥1500CD |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/8 σάρωση |
| Γωνία προβολής | H: ± 150°, V: ± 210° |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 8-100 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 900W/m2 |
| Διαρκεια ζωής της οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | ≥ 5.000 ώρες |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/50000 |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Διάταξη 2 |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Βίντεο, DVD, VCD, τηλεόραση, εικόνα, κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενα κλπ. |
| Απόσταση μετάδοσης | Πολλαπλής λειτουργίας ίνες < 500m, ενιαίας λειτουργίας ίνες < 30km, καλώδιο διαδικτύου < 100m |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |