| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 6 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία χυτών υλών |
| ΜΒΙ | 5024 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >= 6m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 5000 cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 27,778 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Απόσταση θέασης | 6 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 5000 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 800W/m2, μέσο όρο 300W/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Εγγύηση | 3 έτη |