| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο/Αλουμίνιο χύτευσης |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥8m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Μέγεθος ενότητας | 256 × 128 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024×768mm/640×640mm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15,625/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος ενότητας | 256 × 128 χιλιοστά |
| Επισκόπηση απόστασης | ≥8m |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1800 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: 280W/m2, μέγιστο: 850W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Οι διαφημιστικές οθόνες LED P8 προσφέρουν ενεργειακά αποδοτικές λειτουργίες με υψηλές επιδόσεις.Παροχή φορητών και πρακτικών λύσεων για διάφορες εφαρμογές.
Εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμοί λεωφορείων, σιδηροδρομικούς σταθμούς, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, οχήματα δημόσιας μεταφοράς και πολλά άλλα.
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, διατηρούμε ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή ενότητες για να εξασφαλίσουμε σταθερή ποιότητα.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και οι αποδοτικές διαδικασίες παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές χωρίς να συμβιβάζουμε την ποιότητα.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των προθεσμιών παράδοσης, με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης διαθέσιμες όταν είναι απαραίτητο.
Από προ-πώληση συμβουλές για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε πλήρη υπηρεσία, συμπεριλαμβανομένων των συστάσεων προϊόντων και παρακολούθηση χρήσης.