| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | 5 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 5 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD1921 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40000m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 5 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |