| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Τσιπ LED | Episatr |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Φωτεινότητα | 5000 cd/m2 |
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 140° που φτάνει σε περισσότερους θεατές.Παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές την ίδια υψηλής ποιότητας παραγωγήΑυτό το καθιστά ιδανικό για μεγάλες συγκεντρώσεις και περιβάλλοντα σταδίου.
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/4) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 950W |
| Μέση ισχύς:/m2 | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντίεξη σε υγρασία, ανθεκτικότητα στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδοντική, αντιφλεγόμενη, αντιστατική, αντιδοντική |
| Η υγρασία (εργασία) | εργασιακό: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
• Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
• Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
• Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί επιβατών
• Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αυτοκινητοπωλείων
• Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις
• Επαγγελματική δραστηριότητα, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Η επαγγελματική ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED!