| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος μονάδας | 500*1000 mm |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα σημείων | 65410 σημεία / τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 mm |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ετικέτα | SCXK |
| Τετάρτη | DC5V |
| Τρόπος οδήγησης | 1/16 σάρωση |
Πλήρο χρώμα P2 P2.5 P4 εσωτερική ευέλικτη κυκλική στήλη LED οθόνη οθόνη κυλινδρική καμπύλη LED οθόνη οθόνη χρησιμοποιείται ευρέως στη διαφήμιση, τα αθλήματα, τα βιομηχανικά επιχειρήματα, τις μεταφορές, σταθμό, προβλήτα,αεροδρόμιο, οικοδομήματος, εκπαιδευτικού συστήματος και άλλων δημόσιων χώρων.
| Αριθμός μοντέλου | P3.91-16s |
|---|---|
| Μέγεθος μοντέλου | 250 χιλιοστά*250 χιλιοστά |
| Πίτσα των pixel | 3.91mm |
| Πιξελική πυκνότητα | 65536 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm*500 mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πακέτο λειτουργίας | Μικροοργανισμός |
| Ανάλυση των pixel | 64 κουκίδες ((W) * 64 κουκίδες ((H) |
| Τύπος οχήματος | σταθερή κίνηση |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 σάρωση |
| Τύπος λιμένα | HUB75 |
| φωτεινότητα της ισορροπίας λευκών | ≥2000cd/m2 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | Αποθήκευση: -35-80°C, Εργασία: -20-50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% |
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 4m ~ 30m |
| Δύναμη | AC220V±10% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 310w/s |
Συνέχισε την ποιότητα:Με 12+ χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω της τυποποιημένης παραγωγής ενότητες και τακτικές ενημερώσεις εξοπλισμού.
Ανταγωνιστική τιμή:Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές διατηρώντας την ποιότητα.
Γρήγορη παράδοση:Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις μας για παράδοση και διατηρούμε διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης για να εξασφαλίσουμε αδιάλειπτη προμήθεια.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Παρέχουμε ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση, παρακολουθώντας τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.