| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Στυλ ενότητας | 1/4 σάρωση |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625/m2 |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 960 Hz |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
Η εξωτερική οθόνη ενοικίασης έχει σχεδιαστεί κυρίως για εξωτερικές εκδηλώσεις, σκηνικά και ζωντανές εκπομπές.
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνων και τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό, η μοναδική μας τυποποιημένη παραγωγή μοντέλων εξασφαλίζει συνεπή ποιότητα προϊόντος.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν την αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή, επιτρέποντάς μας να προσφέρουμε καινοτόμες λύσεις σε ανταγωνιστικές τιμές.
Διατηρούμε αυστηρή τήρηση των υποσχεμένων ημερομηνιών παράδοσης, με διαδικασίες αποθέματος έκτακτης ανάγκης διαθέσιμες για να εξασφαλίσουμε αδιάλειπτη προμήθεια προϊόντων.
Πριν από την πώληση: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.