| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο |
| Βέλτιστη Γωνία Θέασης | Οριζόντια: 160°, Κάθετη: 140° |
| Σχετική Υγρασία | ≤95%RH |
| Μέγεθος Μονάδας | 250mm × 250mm |
| IC | MBI 5024 IC |
| Μάρκα Chip | Epistar LED |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC |
| Λειτουργία Σάρωσης | Σταθερό Ρεύμα 16scan |
| Τάση | AC110v/240v |
| Συχνότητα Ρεύματος | 60w, 50-60Hz |
| Λειτουργία Ελέγχου | Στατική λειτουργία/αλλαγή τρεμοπαίγματος, λειτουργία αλλαγής χρώματος/ακουστική λειτουργία |
| Σύνδεση DMX | Τυπικός 3-pin |
| Σήμα Ελέγχου | Ψηφιακός σωλήνας DMX512 σε χώρους υγειονομικής περίθαλψης |
| Τύπος Σύνδεσης | Τυπική σύνδεση 8 ακίδων |
| Ικανότητα Βάρους | 1600kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως 35°C |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED Φ5R,G,B |
| Διαστάσεις | 1000 × 1000 × 100mm |
| Μεικτό Βάρος | 35Kg |