| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα LED |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ετικέτα τσιπ LED | Επίσταρ LED |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Κανονικό μέγεθος ντουλάπις | 960mmx960mm |
| Χρόνος εγγύησης | 5 έτη |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 10-300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 600W/m2, μέσο όρο: 200W/m2 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Επιλογές συσκευασίας: διαθέσιμη ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Μέθοδοι αποστολής: αεροπορικώς, θαλάσσια, τρένο ή DHL - εσείς επιλέγετε.
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για ταχύτερη απάντηση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με πλήρεις επιλογές προσαρμογής.
Ο κανονικός χρόνος παραγωγής είναι 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
Εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών με δωρεάν αντικατάσταση για μη τεχνητές ζημιές στις μονάδες, τις κάρτες ελέγχου και τις πηγές ρεύματος.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση, τη διαμόρφωση και τη λειτουργία της οθόνης μέσω των συστημάτων ελέγχου Nova Star, Colorlight ή Linsn με υποστήριξη μηχανικών που μιλούν αγγλικά.