| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Money Gram, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| ΜΒΙ | 5024 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥10m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | < 200W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
• Αυτόματη ρύθμιση της φωτεινότητας με βάση τις συνθήκες φωτισμού του περιβάλλοντος για ενεργειακή απόδοση
• Υψηλός ρυθμός ανανέωσης και κλίμακα γκρι για ρεαλιστικά εικόνα υψηλής ποιότητας
• Ευέλικτη διαχείριση περιεχομένου για δυναμική διαφήμιση
• δυνατότητες τηλεπαρακολούθησης
• Προγραμματισμός ενεργοποίησης και απενεργοποίησης για λειτουργία χωρίς επίβλεψη
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσιο φορτίο, αεροπορικό φορτίο ή υπηρεσίες ταχυμεταφορών όπως DHL.
Εφαρμογή με επιτυχία στη Μαλαισία: