| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 1.25mm |
| Τύπος LED | COB |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B-COB |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60Hz |
| Απόφαση | 120×135 σημεία |
| Μέγεθος | 150 × 168,75 χιλιοστά |
| Μέση ισχύς | ≤ 3,5 W |
Υψηλής απόδοσης COB P1.25 εσωτερική αδιάβροχη οθόνη LED πλήρους χρώματος με εξαιρετική φωτεινότητα και σαφήνεια για διαφημιστικές εφαρμογές.
| Απόφαση | 1.25mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B-COB |
| Ανάλυση ενότητας | 120×135 |
| Μέγεθος μονάδας | 150 × 168,75 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 1.25-100 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Για να λάβετε μια προσαρμοσμένη λύση, παρακαλούμε να παρέχετε:
Η SCXK ειδικεύεται στην τεχνολογία LED από το 2005, προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις για εσωτερικές και εξωτερικές οθόνες LED, ενοικιαζόμενα συστήματα LED και μονάδες LED.Είμαστε ένας κορυφαίος προμηθευτής καινοτόμων τεχνολογιών οθόνης.