| Επωνυμία: | SCX-COB P0.9 ,P1.25 ,P1.56 |
| Αριθμός μοντέλου: | P0.9 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | 1500usd per sqm |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 sqm month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 0.9mm |
| Προστασία Π.Ι. | Εσωτερικές εγκαταστάσεις IP43 |
| Βάρος | 4 κιλά |
| Πιξέλες πυκνότητα | 1,137777 σημεία/τ.μ. |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 640×360 |
| Μέθοδος συντήρησης | Προσωρινή συντήρηση |
| Μέγεθος ενότητας | 300 × 168,75 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου | Νώβα Σταρ |
| Δραστηριακή τάση | DC2.8V |
| Τρόπος σάρωσης | 1/64 |
| Μέγιστη ισχύς. | ≤ 50W |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος | Πλήρης Flip-Chip COB |
| Εφαρμογές | Εσωτερικά |
| Τύπος LED | Πλήρης Flip-Chip COB |
| Μέγεθος πίνακα | 600 × 337,5 × 42 χιλιοστά |
| Βάρος του πάνελ | 6±0,5Kg/πλακέτο |
| Φωτεινότητα | 600 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000-13000K ρυθμιζόμενο |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 3840 Hz |
| Γωνία θέασης | H140°/V140° |
| Αντιδιαστολή | 1,000,000:1 |
| Διάρκεια ζωής LED | 100,000 ώρες |
| Ειδικότητα | Εναλλακτικά | Τυποποιημένη COB | ΜΜΔ | ΙΜΒ |
|---|---|---|---|---|
| Τεχνικές δυσκολίες | Υψηλή | Μέτρια υψηλή | Χαμηλά | Μεσαία |
| Δείξτε ποιότητα | Εξαιρετικό. | Εξαιρετικό. | Ωραίο. | Μέσος όρος |
| Σταθερότητα και προστασία | Εξαιρετικό. | Ωραίο. | Μέσος όρος | Μέσος όρος |
| Ενεργειακή απόδοση | Υψηλή | Υψηλή | Μετριοπαθής | Χαμηλά |
| Κόστος | Υψηλή | Μέτρια υψηλή | Χαμηλά | Χαμηλά |