| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 5 χιλιοστά |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
| Τσιπ LED | Επίσταρ, Νάσιονσταρ |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία χυτών υλών |
| Τρόπος οδήγησης | 1/16 σάρωση |
| Εγγύηση | 3 έως 5 έτη |
Η δική μαςΕξωτερική Αδιάβροχη P5 Εκδηλώσεις σκηνής LED οθόνη ενοικίασης τοίχου βίντεοΠροέρχεται με εγγύηση 3-5 ετών και έχει σχεδιαστεί για ανώτερη απόδοση σε απαιτητικά εξωτερικά περιβάλλοντα.
Η οθόνη LED μας, κατασκευασμένη με υλικά υψηλής ποιότητας, προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας με υψηλό ποσοστό ανανέωσης και κλίμακα γκρι για απρόσκοπτα εικόνα.
Διαθέτει οριζόντια και κατακόρυφη γωνία θέασης 120°, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα εικόνας από όλες τις κατευθύνσεις για μεγάλο κοινό.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης 72 ωρών για να διασφαλιστεί ότι δεν υπάρχουν νεκρές λάμπες, αμυδρές λάμπες, διαφορές χρώματος ή προβλήματα μωσαϊκού πριν από την κυκλοφορία στην αγορά.
| Μέγεθος της γωνίας | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixels/sqm |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 8 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840 Hz |
Συσκευή:Διαθέσιμες επιλογές θήκης ξύλινης και πτήσης
Ναυτιλία:Με αεροπορικό, θαλάσσιο, DHL, UPS, EMS
Α: Δεχόμαστε T / T και L / C. Ο μέσος χρόνος παραγωγής μας είναι 16 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης.
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Α: Οι επαγγελματικές μας ομάδες πωλήσεων και τεχνικής παρέχουν πλήρεις λύσεις έργων και υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών χρήσης, ανταλλακτικών και τεχνικής βοήθειας στο χώρο, όταν απαιτείται.
Α: Χρησιμοποιούμε τα συστήματα ελέγχου Λινσν, Νόβα και Καρλέτ.
Α: Εγγύηση 2 ετών για την οθόνη οθόνης LED με διάρκεια ζωής 100.000 ωρών για λαμπτήρες LED.
Α: 1) Μοιραστείτε τις απαιτήσεις σας
2) Παρέχουμε προσφορά
3) Επιβεβαίωση παραγγελίας και τόπος κατάθεσης
4) Εμείς κανονίζουμε την παραγωγή και την παράδοση