| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 3 pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος Led | Μικροοργανισμός |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συστοιχιών |
| ΜΒΙ | 5024 |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥8m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 5000 cd/m2 |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Απόφαση | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 40x20 |
| Απόσταση προβολής | 8-500 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 55°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Η ομάδα μας παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED, από την επιλογή του προϊόντος μέχρι την εγκατάσταση και τη συντήρηση.