| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P1.25 |
| MOQ: | 5 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 1.25mm |
| Τύπος LED | COB |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B-COB |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60HZ |
| Απόφαση | 120*135 σημεία |
| Μέγεθος | 150*168,75 χιλιοστά |
| Μέση ισχύς | ≤ 3,5 W |
Η ενδοσωματική ενδοχρωματική οθόνη LED COB P1.25 προσφέρει υψηλή φωτεινότητα και ανάλυση για επαγγελματικές εφαρμογές διαφήμισης.Αυτή η τεχνολογία COB προσφέρει ανώτερη απόδοση με εξαιρετική συνέπεια και αντοχή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 1.25mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B-COB |
| Ανάλυση ενότητας | 120×135 |
| Μέγεθος μονάδας | 150 × 168,75 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 1.25-100 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Για να διασφαλίσουμε ότι παρέχουμε την βέλτιστη λύση, παρακαλούμε να παρέχετε:
Η SCXK ειδικεύεται στην τεχνολογία LED από το 2005. Ως κορυφαίος κατασκευαστής με έδρα το Shenzhen της Κίνας, παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις οθόνων LED, συμπεριλαμβανομένων οθόνων εσωτερικού / εξωτερικού πλήρους χρώματος,συστήματα LED ενοικίασης, και μονάδες LED.