| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $325/SQM |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Το Mobile Truck LED Display είναι μια πρωτοποριακή διαφημιστική λύση που έχει σχεδιαστεί για να τραβήξει την προσοχή και να προσφέρει εντυπωσιακά μηνύματα εν κινήσει. Με μέσο ποσοστό αποτυχίας άνω των 1000 ωρών, αυτή η οθόνη εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Εξοπλισμένη με τη δυνατότητα προβολής κειμένων, γραφικών, βίντεο και άλλων, η οθόνη LED Mobile Truck προσφέρει ευελιξία στην αποτελεσματική προβολή διαφόρων τύπων περιεχομένου. Είτε προβάλλει διαφημιστικά μηνύματα, διαφημίσεις, πληροφορίες για εκδηλώσεις ή ελκυστικά γραφικά, αυτή η οθόνη μπορεί να καλύψει ένα ευρύ φάσμα διαφημιστικών αναγκών.
Σχεδιασμένη να λειτουργεί με τάση λειτουργίας DC5V, η οθόνη LED Mobile Truck είναι αποδοτική και οικονομικά αποδοτική στην κατανάλωση ενέργειας, καθιστώντας την κατάλληλη για παρατεταμένη χρήση κατά τη διάρκεια διαφημιστικών καμπανιών για κινητά. Το μέγεθος της μονάδας 192*192 mm παρέχει μια συμπαγή αλλά εντυπωσιακή περιοχή προβολής, επιτρέποντας σαφή και ζωντανή παρουσίαση περιεχομένου.
Με μέγεθος λάμπας 2727, αυτή η οθόνη LED κινητού φορτηγού προσφέρει γραφικά υψηλής ποιότητας με ζωντανά χρώματα και ευκρινείς λεπτομέρειες, διασφαλίζοντας ότι το περιεχόμενο που εμφανίζεται προσελκύει αποτελεσματικά την προσοχή του κοινού.
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά της οθόνης Mobile Truck LED είναι η αδιάβροχη βαθμολογία IP65, που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους σε διάφορες καιρικές συνθήκες. Είτε βρέχει είτε λάμπει, αυτή η οθόνη μπορεί να αντέξει τα στοιχεία, εξασφαλίζοντας αδιάκοπη προβολή διαφήμισης για την επωνυμία ή το μήνυμά σας.
Είτε προωθείτε ένα προϊόν, μια υπηρεσία, μια εκδήλωση ή μια επωνυμία, η οθόνη LED Mobile Truck προσφέρει έναν δυναμικό και εντυπωσιακό τρόπο προσέγγισης του κοινού-στόχου σας. Η φορητότητα και η ευελιξία του το καθιστούν ιδανική λύση διαφήμισης για καμπάνιες μάρκετινγκ για κινητά, εκδηλώσεις, εμπορικές εκθέσεις, φεστιβάλ και πολλά άλλα.
Βελτιώστε τη διαφημιστική σας στρατηγική με την οθόνη LED Mobile Truck και ανεβάστε τις προωθητικές σας προσπάθειες στο επόμενο επίπεδο με τις προηγμένες δυνατότητες, την αντοχή και τον οπτικό της αντίκτυπο. Ξεχωρίστε από το πλήθος και κάντε μια μόνιμη εντύπωση με αυτό το καινοτόμο και αποτελεσματικό διαφημιστικό εργαλείο.
| Συχνότητα ανανέωσης | 60Hz |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αξιολόγηση IP | IP65 αδιάβροχο |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Μέσος όρος Χωρίς Αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια Διαφήμιση, Εκδηλώσεις, Συναυλίες, Αθλητισμός κ.λπ. |
| Όνομα Παραγωγής | Οθόνη LED για φορητό φορτηγό P6 |
| Λάμψη | 5000-8000 Nits |
| Λειτουργία ελέγχου | Computer Synchronous |
Όταν πρόκειται για την ευέλικτη Mobile Truck LED Display της SCX (Μοντέλο: P6) που προέρχεται από την Κίνα, το προϊόν βρίσκει τις εφαρμογές του σε μια σειρά περιπτώσεων και σεναρίων λόγω των εξαιρετικών χαρακτηριστικών και δυνατοτήτων του. Αυτή η οθόνη LED διαθέτει πιστοποιήσεις όπως ROHS, CE και FCC, διασφαλίζοντας την ποιότητα και τη συμμόρφωση με τα βιομηχανικά πρότυπα.
Το Mobile Truck LED Display είναι ιδανική επιλογή για υπαίθριες εκδηλώσεις, φεστιβάλ, συναυλίες, αθλητικές εκδηλώσεις, εμπορικές εκθέσεις, λανσαρίσματα προϊόντων και διάφορες προωθητικές δραστηριότητες. Η βαθμολογία IP65 το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, παρέχοντας προστασία από τη σκόνη και την είσοδο νερού. Η ικανότητα της οθόνης να προβάλλει κείμενα, γραφικά, βίντεο και άλλα, διασφαλίζει δυναμική και ελκυστική παράδοση περιεχομένου.
Με τάση λειτουργίας DC5V και χρησιμοποιώντας τεχνολογία SMD2727, αυτή η οθόνη LED προσφέρει υψηλή φωτεινότητα και ενεργειακή απόδοση, καθιστώντας την οικονομικά αποδοτική μακροπρόθεσμα. Η επιλογή ανάμεσα σε ντουλάπι από σίδηρο ή αλουμίνιο παρέχει ευελιξία βάσει συγκεκριμένων απαιτήσεων.
Η εύκολη συναρμολόγηση της οθόνης LED φορητών φορτηγών την καθιστά βολική για γρήγορη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση, καλύπτοντας εκδηλώσεις εν κινήσει και προσωρινές εγκαταστάσεις. Η λειτουργία σύγχρονου ελέγχου υπολογιστή επιτρέπει την απρόσκοπτη λειτουργία και διαχείριση περιεχομένου, εξασφαλίζοντας μια απρόσκοπτη εμπειρία χρήστη.
Λαμβάνοντας υπόψη μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5 μονάδων σε τιμή 325 $ ανά τετραγωνικό μέτρο, οι πελάτες μπορούν να επωφεληθούν από την ανταγωνιστική τιμολόγηση για παραγγελίες χύδην. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας σε ξύλινα κουτιά εγγυώνται την ασφαλή μεταφορά, ενώ ο χρόνος παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών διασφαλίζει την έγκαιρη διαθεσιμότητα του προϊόντος.
Για διευκόλυνση πληρωμής, το προϊόν προσφέρει ευέλικτους όρους, συμπεριλαμβανομένων των T/T και της Western Union, καλύπτοντας ποικίλες προτιμήσεις. Με δυνατότητα προμήθειας 2000 μονάδων το μήνα, οι πελάτες μπορούν να βασίζονται στη διαθεσιμότητα της οθόνης LED Mobile Truck όποτε χρειάζεται, διασφαλίζοντας τη συνέχεια στις απαιτήσεις τους για την οθόνη.
![]()
![]()