| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 5 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, D/P, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Πιξέλες πυκνότητα | 111111 |
| Φωτεινότητα | 1000cd/m2 |
Ψηφιακή οθόνη LED υψηλής ανάλυσης εσωτερικού Led Video Wall P3 SMD2121 με φωτεινότητα 1000cd / m2, ειδικά σχεδιασμένη για εσωτερικές ή εξωτερικές προσόψεις στήλων σε κυλινδρικό και τετραγωνικό σχήμα.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121/1921 |
| Απόφαση | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 111111/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.