| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000mm/ 1000*1000mm |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Το Βέλτιστο | 200w/m2 |
| Στυλ εγκατάστασης | Σταθερή εγκατάσταση ανύψωσης |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής διαφημιστική οθόνη |
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | 16384 ((σημείο/μ2) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Καθορισμός LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥4500CD |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Γωνία προβολής | H:±150 βαθμοί V:±210 βαθμοί |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 8-100 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 900W/m2 |
| Ζωή της οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | ≥ 5.000 ώρες |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/50000 |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Διάταξη 2 |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20°C~+60°C |
| Η υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Βίντεο, DVD, VCD, τηλεόραση, εικόνα, κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενα κλπ. |
| Απόσταση μετάδοσης | Πολλαπλής λειτουργίας ίνες < 500m, ενιαίας λειτουργίας ίνες < 30km, καλώδιο διαδικτύου < 100m |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, FCC |