| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ1.875 |
| MOQ: | 5 pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 1.875mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD1010 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | Σιδηροπλαστική |
| ΜΒΙ | 51024 |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | 800 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μονάδα | 150 × 200 χιλιοστά |
| Διάμετροι ντουλάπιων | 400 × 300 mm × 65 mm |
| Σχήμα | Εσωτερικός SMD P2.5 |
| Απόφαση | 2.5mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 160,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64×32 |
| Απόσταση θέασης | ≥1m |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 280W/m2, μέγιστο: < 1100W/m2 |
Διατίθεται σε πολλαπλές διαμορφώσεις για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές: