| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Επαγγελματική οθόνη LED για πίστα χορού με υψηλή ανάλυση, εξαιρετική ποιότητα εικόνας και εύκολη εγκατάσταση. Ιδανική για εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου.
| Τάση | AC110v/240v |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος | 60w, 50-60Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Στατική λειτουργία/αλλαγή τρεμοπαίγματος, λειτουργία αλλαγής χρώματος/ακουστική λειτουργία |
| Σύνδεση DMX | Τυπικό 3-pin |
| Σήμα ελέγχου | Ψηφιακός σωλήνας DMX512 σε χώρους υγειονομικής περίθαλψης |
| Τύπος σύνδεσης | Τυπική σύνδεση 8 ακίδων |
| Ικανότητα φόρτισης βάρους | 1600kg |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10°C-35°C |
| Λάμπα | LED Φ5R, G, B |
| Μέγεθος | 1000*1000*100mm |
| Μεικτό Βάρος | 35Kg |
| Είδη | Οθόνη LED εσωτερικού χώρου: P1.5, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P10 Οθόνη LED εξωτερικού χώρου: P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20, P25 |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, αλουμίνιο, χυτό αλουμίνιο |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή T/T, Western Union |
| Συσκευασία | Τυπικό εξαγωγικό χαρτοκιβώτιο με πλήρες αφρώδες υλικό πολυαιθυλενίου ή μαλλί μαργαριταριού Θήκη πτήσης Ξύλινη θήκη αντικραδασμική |
| Αποστολή | 5 έως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διάρκεια ζωής με δωρεάν υποστήριξη από επαγγελματία μηχανικό Εντός 5 ετών, παροχή ανταλλακτικών δωρεάν εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας (όχι λόγω τεχνητής ζημιάς) |
| Εύρος χρήσης | Εμπορικό κέντρο, τράπεζα, στάση λεωφορείου, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και άλλα |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Συνθήκη: 3-5 λεπτά πάνω και κάτω σε εύρος 5mm
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός μας ανανεώνεται τακτικά. Η μοναδική μας τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική μας τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, ενώ προωθούμε την τεχνική καινοτομία προς όφελος των πελατών.
Δεσμευόμαστε να τηρούμε τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες έκτακτης ανάγκης αποθεμάτων όταν είναι απαραίτητο για τη διατήρηση αδιάκοπης παροχής.
Προ-πωλήσεις: Εξετάζουμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων για τη συνεχή βελτίωση των προσφορών μας.