| Επωνυμία: | SCX-COB P0.9 ,P1.25 ,P1.56 |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | 1500usd per sqm |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | μήνας 4100 sqm |
Προδιαγραφές
| Τύπος | καλαμπόκι |
| Σύνθεση | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 60 S |
| Ανάλυση LED | 120x 135 σημεία (W x H) |
| Πίτσα των pixel | 1.25mm |
| Μέγεθος μονάδας | 150 x 168,75 mm |
| Ποσότητα μονάδας | 2x4 |
| Αποφάσεις | 480x270 ((W x H) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 600 x 337,5 χιλιοστά |
| Τύπος και υλικό των πάνελ | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 1m |
| Μέγιστη ισχύς | < 400W / m2 |
| Γωνία θέασης | 160°/160° |
| Φωτεινότητα | 1200 cd/m2 |
| Πιξελική πυκνότητα | 640000 σημεία/μ2 |
| Σύστημα ελέγχου | Σύγχρονο σύστημα |
| διάρκεια ζωής | 100,000 ώρες |
| Συχνότητα καρέ | 60 Hz |
| εγκατάσταση | Κρεμασμένο/Εγκατεστημένο με στήριγμα στήριξης |
Πληροφορίες εικόνες








