| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Pixels | 1.25mm |
| LED Type | COB |
| Waterproof | IP43 |
| Pixel composition | 1R1G1B-COB |
| Frame Frequency | >=60HZ |
| Resolution | 120*135 point |
| Size | 150*168.75mm |
| Average power | ≤3.5W |
| Resolution/mm | 1.25 |
| Pixel configuration | 1R1G1B-COB |
| Module resolution | 120x135 |
| Module size/mm | 150*168.75mm |
| View distance | 1.25-100m |
| White balance brightness | >800cd/㎡ |
| Color temperature | 6500K-9500K |
| Horizontal view angle | 120° |
| Vertical view angle | 60° |
| Frame rate | 60Hz |
| Refresh frequency | >3840Hz |
| Working temperature range | -20°C to 45°C |
| Lifespan | 100,000 hours |
SCXK has specialized in LED technology since 2005. As a leading manufacturer based in Shenzhen, China, we provide comprehensive solutions for full-color indoor/outdoor LED displays, rental LED systems, and LED modules.