| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Υπουργείο | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ετικέτα | SCXK |
| Διαμόρφωση LED | SMD1515 |
| Μέγεθος ενότητας | 240*120mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 480*480mm |
| Ποσότητα μονάδας | 8 |
| Ανάλυση ενότητας | 128*128 |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 256*256 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τρόπος σάρωσης | 1/32 σάρωση |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840HZ |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7 kg/τ.μ. |
| Διαμόρφωση LED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640mm |
| Ποσότητα μονάδας | 8 |
| Ανάλυση ενότητας | 128*64 |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 256*256 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 σάρωση |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3840HZ |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7 kg/τ.μ. |